Мұғалімдер күні-ұстаздарға өздерінің қиын және асыл еңбектері үшін, зейіні мен шыдамдылығы үшін, оқушыларын табысты және бақытты көргісі келгені үшін алғыс білдіруге болатын тамаша мереке.

Мұғалім-әркімнің өміріндегі маңызды адам. Өйткені, ол көптеген жаңа және қызықты нәрселерді ашады, қажетті және пайдалы дағдыларды үйретеді, осындай күрделі әлемді шарлауға көмектеседі.
Кәсіби мереке күні біздің мектепте Мұғалімдер күніне арналған дәстүрлі мерекелік концерт өтті! Балалар мұғалімдер үшін нағыз мереке дайындады. Құттықтаулардың жылы сөздері, Ризашылық пен махаббат сөздері мұғалімдерге айтылды. Ұлдар мен қыздар шын жүректен ән айтып, би биледі.
Бұл күні мұғалімдерге көптеген жылы сөздер мен құттықтаулар айтылды.
День учителя - замечательный праздник, когда можно выразить свою благодарность педагогам за их непростой и благородный труд, за внимание и терпение, за желание видеть своих учеников успешными и счастливыми.
Учитель – важный человек в жизни каждого. Ведь именно он открывает много нового и интересного, учит нужным и полезным навыкам, помогает ориентироваться в столь сложном мире.
В день профессионального праздника для педагогов в нашей школе состоялся традиционный праздничный концерт, посвященный Дню учителя! Ребята подготовили для учителей настоящий праздник. Теплые слова поздравлений, слова признательности и любви звучали в адрес педагогов. Мальчишки и девчонки от всей души пели и танцевали.
В этот день было сказано много теплых слов и поздравлений учителям.